Sipariş

Makaslar

Damascus Serisi

Aşınmaya dayanıklı V10 paslanmaz çelik sayesinde maksimum netlik, sertlik ve dayanıklılık. Şam çeliği dikkatli bir şekilde üst üste konarak işlenir. Konveks ve içi boş zemin bıçakları ince ayna cilalıdır. Entegre bilyalı rulman sistemi sayesinde ipeksi pürüzsüz bir operasyon sağlar.

Millenium Serisi

Üstün işçilik ve uzman kalite. Keskin ve ergonomik olarak tasarlanmış makaslar son derece dayanıklı metalden imal edilmiştir. Patentli Disk Çalışma Sistemiyle eşit hareket ve optimum gerginlik sağlar. Ofset ve düz tasarımları mevcuttur.

Seramik Serisi

Zicronium seramik bıçağın inanılmaz keskinliği ve dayanıklılığı, profesyonel kalitede ve kesim deneyiminde yeni standartlar belirler. Konveks ve içi boş zemin bıçağı aşınmaya dayanıklıdır. Dayanıklı paslanmaz çelik alaşımdan yapılmıştır. Dikkatlice bilenmiş ve parlak cilalanmıştır.

XP Serisi

Düşük aşınma VG-10 paslanmaz çelik alaşımından dövülmüş olan bu seri, dayanıklılığı ve sertliği karakterize eder. Green Serinin özelliklerini ve Millennium serisinin benzersiz Disk Çalışma Sistemini birleştirir. Sade ve ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Sagano Serisi

Green Serinin geleneksel özelliklerini, pürüzsüz kesme geçişleri garanti eden vidalı sistemle birleştirir. Keskin ve içi oyuk bıçaklar parlatılmıştır. Parmak çentikleri ile ilk kez sunulmuştur.

Green Serisi

Semi-offset designed Ivory serisinde gerilim ayarlı entegre rulman bulunmaktadır. Dışbükey bıçaklar ayna cilalıdır. Yaratıcı kesim için ideal bir makas haline gelen diğer serilere göre biraz daha geniştir.

Ivory Serisi

Semi-offset designed Ivory serisi gerginlik ayarlı vidalı ve hassas ayar için entegre bir bilyalı rulmanla donatılmıştır. Klasik, düz ve ergonomik olarak tasarlanmış olup ofset modeli solak kullananlar için de mevcuttur. Dışbükey bıçaklar ayna cilalıdır.

Gümüş Siyah Serisi

DLC kaplaması (Diamond Like Carbon), makasın etrafında ek bir koruyucu bariyer oluşturar. Bu sayede aşınmasını engeller ve inanılmaz düzgün bir kesim deneyimi yaşatır. Deve sırtlı ve çıkarılabilir parmak desteği ile ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Gümüş Serisi

KASHO Silver Serisi, yeni orta kategori KASHO saç şekillendirici makasını temsil eder. Vidalı sistemi, makas gerginliğinin ince ayarlanmasına izin verir. Rahat ve yaratıcı işler için "doğru" araçlara ihtiyaç duyan saç stilistlerinin tüm gereksinimlerini karşılar.

Blue Serisi

Japon makasın tüm avantajlarını özetler, ayrıca düz vida sistemi ile donatılmıştır. İplik alt bıçağı sıkıca tutar ve vidanın gerginliğinin ince ayarlanmasını sağlar. Bıçak yüzeyleri ayna cilalıdır.

Impression Serisi

KASHO Basic Impression Serisi, uygun fiyatlı tanıtım ürünüdür. Vidalı sistemi değişken gerilim ayarına izin verir. Yarı-konveks bıçaklar saten işlenmiştir.

Excelia

KAI başlangıç makası. Makas bilgisi ve tasarım deneyimi KASHO tarafından şekillendi. Japonya'da tasarlanıp Çin’de üretildi.