Sipariş

Efile Makaslar

Green Serisi

Dişler, her dişin aynı açı ile kesme kenarıyla buluştuğu güncel aşındırma teknikleriyle şekillendirilir. Dişler arasındaki boşluk diş bıçağının iç kısmına doğru giderek incelir ve çekilirken bir miktar saç dökülmesini önler. Dışbükey bıçaklar ayna cilalıdır.

Green Sasaba Serisi

Sasaba yarı ofset modelleri - 6.0 "uzunluğundadır. Gerginlik ayarlı vidalı ve entegre rulmanlıdır. Her dişin aynı açı ile kesme kenarıyla buluştuğu eritme teknikleriyle şekillendirilir.

Ivory Serisi | Solak

Gergi mandalı ayarlanabilir düz vida, makas gerginliğinin ince ayarlanmasına olanak tanır. Bu makas, özel karşıt el tasarımı ve 2 parmak desteği nedeniyle Japonca A tipi (uzun saç inceltici makas) ve B tipi (Avrupa versiyonu) olarak kullanılabilir.

Design Master Serisi

Germe ayarlanabilir vida, makas gerginliğinin ince ayarını sağlar. Design Master, ergonomik olarak tasarlanmış bir denge modelidir. Yarı-konveks bıçaklara saten işlenmiştir. Dişler doğru tırtıklıdır ve 6 farklı model mevcuttur.

Wasabi Serisi

Wasabi serisi yüksek kaliteli Japon düzleştiriciler, profesyonel kullanıcılar ve iddialı kuaförlerin tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. WASABI serisi, orijinal Japon yapımı düzleştiriciler, eski Japon geleneklerine uygun olarak deneyimli ustalar tarafından üretilir.

Excelia

Excelia dokulandırıcılar, tüm kullanımlar için ideal bir araçtır. Japonya'da tasarlanmış ve üretilmiştir. Eski Japon işçiliği geleneklerine uygun olarak deneyimli ustalar tarafından üretilir. 38 dişli 6.0” bıçak başlangıç için mükemmel bir araçtır.