Teknik Servis

KASHO’ NUZU YETKİSİZ SERVİSLERE EMANET ETMEYİN !!

AZRA GRUP OLARAK , TÜRKİYE BAYİSİ OLDUĞUMUZ MAKASLARIN TEKNİK HİZMETLERİ , FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ,TECRÜBELİ USTALAR TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR…

KASHO’NUN FEVKALADE PASLANMAZ ÇELİK ALAŞIMLARI
Kasho profesyonel saç modelleme makasları, paslanama ve yıpranmaya karşı üstün dayanaklılığa sahip yüksek karbonlu paslanmaz çelik alaşımında üretilir.Bu makaslar ortimum sertlik ve boyutsal dayanıklılık sağlarlar. Kasho makasları, molibdeb, vanadyum, manganez, bor ve diğer elementlerle bir sanat karakteri elde etmek adına muhtelif şekilde birleştirilerek üretilmiştir.

KASHO ‘NUN İLERİ ISI İŞLEM TEKNOLOJİSİ
 Kasho’nun ileri teknolojisi, atmosferik bir odanın vakum gücünde, kendi optimum sertliğine etkisi azaltılmış bir alaşım uygular. Kasho, performansta kesin üstünlük için uzun dönem keskinlik ve devamlılık sağlayan ileri O’ın altı giderme tekniği kulanılır.

 

 


KASHO’NUN ERGONOMİK AVANTAJLARI

Kasho Profesyonel Saç Modelleme Makasları ofset-yarı ofset ve düz olmak üzere üç parmaklı biçimiyle yapılmıştır. Ofset parmaklılıkla minimum bilek hareketiyle, omuz düz, dirsek aşağıya kalacak şekilde çalışabilirsiniz. Yarı ofset ise ofset ve düz parmaklıklı makaslar arasında rahat bir bütünlük sağlar.
(A) DÜZ   (B) YARI OFSET   (C) OFSET

KASHO PROFESYONEL SAÇ ŞEKİLLENDİRME MAKASLARI KULLANARAK DÜZ, YARI-OFSET TUTAMAÇ STİLLERİYLE ÇEŞİTLİ KESİM POZİSYONLARI

KASHO’NUN PROFESYONELLER İÇİN KESiM ÜSTÜNLÜK TEKNİĞİ
Kasho’nun eşi bulunmaz kesin üstünlük tekniği, birinci sınıf makaslar için en pürüzsüz ve en keskin kesim performansı sağlar. Keskin üstünlük içbükey ve dışbükey yüzeye verilen doğru eğimin şekillendirilmesinde kesim doğruluğu sağlayan Kasho’nun sanat tekniğine uygun üretim yöntemiyle mümkün kılınabilir. Kesin üstünlük, kendi yaratıcılığınızın tümüyle gerçekleşmesi için üstün kesim performans esaslarını alarak dizayn edilmiştir.

KASHO’NUN DIŞBÜKEY AĞZI
Kasho’nun dışbükey ağzı en randımanlı kesim üstünlüğünü uygun kılmayı başarır. Bu olağanüstü ağız yalnızca çok keskin bilenmiş değil bir de iç yüzeyi çok çukurlu bir yapıya sahip olduğundan, iki ağız sadece kesim noktasında kesişir. Bu eşi bulunmaz dizayn iki ağızda daha uzun süre keskin kalmasını sağlar, çünkü ağızların iç yüzeyindeki sürtünme oranını azaltır.

 

 

KASHO’NUN AYARLANABİLİR TANSİYON KONTROLLERİ
Kasho’nun üstün tansiyon kontrol sistemini deneyip onaylamak için bir kasho makası kullanmalısınız. Kasho’nun tansiyon kontrolü aslında sık ve yoğun saç kesimleri esnasında ahenkli stilinize vereceği hassasiyeti ile kesiminizi gerçekleştirecektir.

KASHO’NUN DİZAYN AVANTAJI
Kasho’nun Sanat Tekniği Faaliyetleri Bilgisayar Destekli Modelleme ve test labaratuarları dahilindedir. Kasho Prof.Saç Modelleme makaslarının ürün kalitesini, dinamiklerini, estetiğini ve üretimini geliştirmek için mühendisler, dizaynırlar ve zanaatkarlar yeni fikirler geliştirirler.

KASHO’NUN TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ SÖZÜ
Öncelikle parmaklıklar ve ağızlara ısı uygulanır ve birbirlerine birleştirilir. Sonra rahatlık, denge kontrol tatbiki uygulanır. Birleştirilmiş ağızlar titizce elde bilenir, kusursuzca parlatılır ve exper teknisyenler tarafından monte edilir. Son olarak her bir çift makas fonksiyon ve performans açısından test edilir ve bitirilir. Toplam Kalite Yönetimi Kasho’nun mükemmeliyete devam eden sözünün garantisidir.